Dorasty na sústredení v Bobrovci

  1. Domov
  2. Akademia
  3. Dorasty na sústredení v Bobrovci

Naše kategórie U19 a U17 majú za sebou sústredenie v Bobrovci, ktoré prebiehalo od soboty 22. júla do utorka 25. júla.

Naše dorastenecké tímy sa v rámci sústredenia stretli s rovesníkmi z Liptovského Mikuláša a Popradu.

U19: RSC Hamsik Academy – MFK Tatran Liptovský Mikuláš 2:2

Góly RSC HA U19: Köteles 2

U17: RSC Hamsik Academy – MFK Tatran Liptovský Mikuláš 3:1

U19: RSC Hamsik Academy – FK Poprad 4:3

Góly RSC HA U19: Kukučka 2, Blaško, Baďo

U17: RSC Hamsik Academy – FK Poprad 1:2

Ivan Štulajter, tréner RSC HA U19: „Cieľom sústredenia bolo spoznať bližšie nových hráčov, ktorí prišli do nášho tímu, je ich takmer desať. Takisto bolo cieľom už pomaličky sa zohrávať v jednotlivých formáciách a v zápase naznačiť systém hry, ktorý by sme chceli predvádzať v jesennej časti. Sústredenie sa vydarilo, odohrali sme kvalitné zápasy. Dúfam, že hráči, ktorí prišli do tímu, sa stanú prínosom pre náš klub. Od piatka pokračujeme v tréningovom procese, v sobotu hráme prípravný zápas s Pohroním a od pondelka trénujeme v Banskej Bystrici. Letnú prípravu ukončíme zápasom v Ružomberku. Verím, že sa nám to všetko podarí a úspešne vkročíme do jesennej časti súťaže.“

Adam Hroš, tréner RSC HA U17: „Sústredenie prebehlo v štandardne dobrých podmienkach. Počas sústredenia sme absolvovali dva prípravné zápasy proti kvalitným súperom. V oboch stretnutiach sme kládli doraz na nastavenie vhodného herného systému. Rovnako bolo potrebné spoznať hráčov nielen po hernej stránke, ale aj po tej mentálnej.“

Dorasty U19 a U17 majú za sebou sústredenie v Bobrovci a ďalšie zápasy ich čakajú v sobotu 29. júla o 13.00 h v Žiari nad Hronom proti Pohroniu.

Ďalšie novinky