B-tím mužov získal prvé tri body, doma zdolal Tatran Čierny Balog

1. Domov
  2. Novinky
  3. B-tím mužov získal prvé tri body, doma zdolal Tatran Čierny Balog

Naše B-mužstvo privítalo v nedeľu 10. septembra o 16.30 h v Hrochoti v rámci 5. kola VI. ligy skupiny C nováčika TJ Tatran Čierny Balog.

Naši hráči predviedli skvelý vstup do zápasu, keď už v 7. minúte viedli po dvoch zásahoch Patrika Kukučku a góle Erika Mlynárika 3:0. V závere prvého polčasu sa strelecky presadili aj hostia, ale naša mužská rezerva si v úvode druhého dejstva prinavrátila trojgólový náskok zásluhou Martina Žirka. Tatran ešte duel zdramatizoval, keď v 70. minúte znížil na 4:2 a v závere pridal aj kontaktný gól. Náš B-tím už ale tri body z rúk nepustil, a tak sa radoval z prvej výhry v sezóne. Nasledujúci zápas odohrá v sobotu 16. septembra od 16.00 h v Krupine.

VI. liga skupina C – 5. kolo – nedeľa 10.09.2023, 16.30 h – Hrochoť

RSC Hamsik Academy B – TJ Tatran Čierny Balog 4:3 (3:1)

Góly: 4. a 7. Kukučka, 5. Mlynárik, 50. Žirko – 45. Strelec, 70. Kvietok, 90. M. Giertl. ŽK: 18. Boľf, 67. Novak, 89. Mazúch – 51. Úradník, 52. Kováčik, 55. Strelec, 75. F. Giertl, 79. M. Kupec, 85. L. Kupec. Rozhodovali: Kolofík – Tůma, Kruppa. Diváci: 140.

Zostava RSC Hamsik Academy B: Blažek – Baitar (C), Boľf (32. Žirko), B. Túry, Longauer (80. Hraško), Fofe, Puškár, Mandík (80. Mazúch), Novak, Mlynárik (58. Repa), Kukučka. Tréner: P. Zlevský.