O nás

RSC HAMSIK ACADEMY – kategória žiaci do ktorej je začlenených približne 140 hráčov/- čiek, tvorí celkom 7 žiackych tímov  ( U12 ,U13, U13B, U14, U15, U15B a WU15). V tomto vekovom období klub vychováva a vyhľadáva najlepších hráčov z celého regiónu Banskobystrického kraja ale aj Slovenska. Cieľom tréningového procesu je  vychovať technicky sebestačného hráča. V spolupráci so ZŠ Moskovská vytvárame komplexný výchovno-vzdelávací proces mladých futbalistov/-tiek na prvom stupni základnej školy. Samozrejmosťou je účasť našich žiackych kategórií v najvyšších súťažiach SR.

Výchovno-vzdelávací proces

ZŠ Moskovská ( https://zsmoskovska.edupage.org ) Naši hráči majú všetky potrebné priestory v jednom komplexe – budova školy s telocvičňou, gymnastickou telocvičnou a posilňovňou, ihrisko s umelým povrchom. Spolupráca školy a klubu sa buduje tak, aby bola uceleným systémovo prepracovaným a metodicky prepojeným konceptom medzi vzdelávacím programom a športovým rastom mladého športovca – futbalistu. Obrovský dôraz je kladený na chovanie našich hráčov aj v mimo futbalových aktivitách, najväčší však v medziľudských vzťahoch.

Tréningový proces

Všetky žiacke tímy trénujú po skončení školského vyučovania v areáloch RSC HAMSIK ACADEMY – Podlavice/Rudlová. Zároveň využívame športoviská Strednej športovej školy v Banskej Bystrici a futbalového ihriska v Hronseku.

Ako sa dostať svoje dieťa do RSC HAMSIK ACADEMY :

Máte doma pohybovo nadané dieťa? Prevyšuje Vaše dieťa výkonnosťou svojich spoluhráčov v materskom klube a chce si vyskúšať tréning v našej Akadémii pod dohľadom našich trénerov a v konfrontácii s našimi hráčmi? Pokiaľ áno , neváhajte nás kontaktovať na telefónnom čísle +421 948 757 781 (Adrián Boháčik – chlapci) +421 905 468 389 (Mgr.Julián Krull – dievčatá). Oznámime Vám, kedy je možné zapojiť sa do tréningového procesu, a s trénerom danej kategórie sa dohodnete na prípadnom pôsobení v našom klube .

Tešíme sa na Vás.

RSC

HAMSIK ACADEMY

Cieľom akadémie je poskytnúť mladým hráčom možnosť rozvíjať svoje schopnosti a potenciál vo futbale, ako aj podporovať zdravý a aktívny životný štýl. Akadémia ponúka profesionálne tréningy, priateľské zápasy a turnaje pre deti všetkých vekových kategórií a úrovní zručností.

Generálni partneri

Hlavní partneri

Reklamní partneri

Produktoví partneri