B-tím mužov remizoval na ihrisku lídra tabuľky

  1. Domov
  2. A mužstvo B
  3. B-tím mužov remizoval na ihrisku lídra tabuľky

Naše B-mužstvo v nedeľňajšom stretnutí 16. kola šiestej ligy remizovalo na ihrisku lídra tabuľky TJ Družstevník Látky. Na 1:1 vyrovnával v 71. minúte Marek Puškár, ktorý sa strelecky presadil aj v sobotu za áčko. Nášmu B-tímu patrí v tabuľke 5. miesto.

 

Pavol Zlevský, tréner RSC Hamsik Academy B: „Na Látky sme išli vyhrať. Súpera sme mali nasledovaného a vedeli sme, že nás v ich domácom prostredí nečaká nič ľahké. Na svojom ihrisku majú dokonale naskúšaný systém – kopnime to na Kuráka a on niečo urobí. Našou veľkou nevýhodou bolo práve malé ihrisko a prírodná tráva, na ktorej sme doteraz hrali a trénovali len jedenkrát, avšak určite to neberiem ako výhovorku, nakoľko podmienky sme mali rovnaké ako súper. Náš výkon pôsobil od začiatku ustráchane a žiaľ, všetko čo sme si povedali v šatni, ostalo len v šatni. Sme mladé mužstvo a verím, že sa chlapci poučili. Ideme ďalej.“

VI. liga skupina C – 16. kolo – nedeľa 07.04.2024, 15.30 h – Látky

TJ Družstevník Látky – RSC Hamsik Academy B 1:1 (0:0)

Góly: 52. Kurák – 71. Puškár. ŽK: 90. Škopík – 52. Dovec, 79. Puškár. ČK: 45. Michálik. Rozhodovali: Holas – Polomský, Kováč. Diváci: 150.

Zostava RSC Hamsik Academy B: Dovec – Jursa (62. Jabor), Boľf, Žirko, Hraško (C), Mlynárik, Palko (90. Uhliar), Beran, Puškár, Kukučka (69. Mandík), Krasniqi (46. Kovalčík).
Tréner: P. Zlevský.

Ďalšie novinky