O nás

Systém prípraviek obsahuje celkom 5 kategórií s počtom cez 150 detí (chlapcov aj dievčat). Vekové rozmedzie je od kategórie U7 do kategórie U11. Za klub nastupujú najmä deti z Banskej Bystrice a okolia. Tímy prípraviek hrajú v súťaži prípraviek skupina stred „B“. Počas celého roka sa zároveň zúčastňujú  turnajov s domácou ako aj s medzinárodnou konfrontáciou. Cieľom trénerov prípraviek je, aby hráčom/-čkam rozhorelo srdce a puto k futbalu.

Ako sa dostať svoje dieťa do RSC HAMSIK ACADEMY :

Máte doma pohybovo nadané dieťa? Prevyšuje Vaše dieťa výkonnosťou svojich spoluhráčov v materskom klube a chce si vyskúšať tréning v našej Akadémii pod dohľadom našich trénerov a v konfrontácii s našimi hráčmi? Pokiaľ áno , neváhajte nás kontaktovať na telefónnom čísle +421 903 254 268 (Patrik Palider – šéftréner prípraviek). Oznámime Vám , kedy je možné zapojiť sa do tréningového procesu, a s trénerom danej kategórie sa dohodnete na prípadnom pôsobení v našom klube .

Tešíme sa na Vás.

RSC

HAMSIK ACADEMY

Cieľom akadémie je poskytnúť mladým hráčom možnosť rozvíjať svoje schopnosti a potenciál vo futbale, ako aj podporovať zdravý a aktívny životný štýl. Akadémia ponúka profesionálne tréningy, priateľské zápasy a turnaje pre deti všetkých vekových kategórií a úrovní zručností.

Generálni partneri

Hlavní partneri

Reklamní partneri

Produktoví partneri